• Dallmayr  Prodomo, 500g zrno
    Dallmayr Prodomo, 500g zrno

Dallmayr Prodomo, 500g zrno

Kód zboží: 007-103219
Akce

Milovníci kávy, kteří přípravě kávy rádi věnují více času, rádi sáhnou po kávě Dallmayr Prodomo v celých zrnech. Milovníci kávy, kteří přípravě kávy rádi věnují více času, sáhnou po kávě Dallmayr prodomo v celých zrnech.

  • Cena vč. DPH:118 Kč
  • Cena bez DPH:103 Kč
  • Původní cena:169 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Dallmayr Prodomo, 500g zrno

Zážitek pro Vaše smysly – při mletí se místnost naplní neodolatelnou vůní čerstvě mleté kávy. Balení se ihned po upražení kávy neprodyšně uzavře, aby aroma zůstalo zachováno.

Směs zrnkové kávy z nejjemnějších vybraných druhů odrůd pěstovaných ve vysokohorských oblastech. Obsahuje v plné míře povzbuzující kofein, je speciálně zušlechtěna a zbavena dráždivých a hořkých látek, které vyvolávají pocit hořké chuti. Přináší tak velký požitek i pro ty, jejichž organismus na kávu hůře reaguje. Pražení, které je typické právě pro výrobky firmy Dallmayr, zachovává aroma kávy Promodo ve vší její rozmanitosti a propůjčuje jí tak nezaměnitelnou­ chuť.

Káva Dallmayr Prodomo (přeloženo: pro vlastní dům) byla poprvé namíchána počátkem 60. let když společnost Dallmayr otevřela v mnichovské čtvrti Giesing největší a nejmodernější pražírnu kávy v Jižním Německu. Tuto směs připravil Konrad Werner Wille speciálně pro domácí použití a k tomu účelu také služí nejlépe.

 

+++     středně silná káva

+++     dobrá pěna

+++     střední obsah kofeinu

++++   velmi dobrá pro kávové automaty

++++   velmi dobrá pro espresso

++++   velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato

+++++ perfektní jako ranní káva

DOPRAVA NAD 2.000,- ZDARMA

Dopravné pomocí DPD - 79,- 

DPD s dobírkou - 99,-

Uloženka - od 33,-

Zásilkovna - od 45,-

 

 

 

 

 

Přihlášení


Zákaznický servis

737 105 155