Illy

 

Illy je značka kávy vyráběná od roku 1933 v italském Terstu. Illy vyrábí jedinou směs kávy ve třech stupních pražení, a to normálně praženou, tmavě praženou a bez kofeinu. Směsi jsou balené pražené a nenamleté, mleté a pytlíky pro přímou a jednoduchou přípravu espressa, takzvané E.S.E pody. Při posuzování kvality espressa zapojujeme skoro všechny smysly. Prvním z nich je nepochybně zrak. Illy espresso je podáváno v elegantních porcelánových šálcích, pěna (2 – 4mm), která je oříškově až tmavě hnědá s načervenalým odleskem a s nepatrnými šmouhami, zůstane až celé 2 minuty po zamíchání. Vůně Illy je silná a intensivní a zanechává dlouho pocit vnitřního naplnění a uspokojení. Jeho chuť je vyvážená a příjemný pocit zůstane i několik desítek minut po jeho vypití.

Illy není nikdy vodové, je jako sametový krém. Díky nízkému obsahu kofeinu si můžete vychutnat i několik šálků illy denně. Zákazníci Illy při vyslovení slůvka „illy“ mluví o „jisté závislosti na chuti a vůni kávy". Illy espresso se nedá popsat pouhým slovem „káva", ale že jde o kombinaci umění a vědy.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Illy Espresso zrnková káva v plechovce 250 g Illy zrno 250g

Akce

SPECIÁLNÍ CENOVÁ NABÍDKA !!! Vysoce kvalitní káva illy - 100% Arabika, zrnková, balená v plechové dóze. Kávu Illy není třeba představovat - řadí se nezi nejprodávanější kávy ve spotřebitelsky kávové náročné Itálii.

154 Kč Cena:

Illy Moka mletá káva v plechovce 250g

Bohatě aromatická 100% arabika s obsahem čokoládové směsi s dobře definovatelným tělem. Illy Moka je speciálně vytvořená pro použití ve varné konvici pro espreso.

179 Kč Cena:

Illy mletá káva 250g

Illy mletá káva 250g

SPECIÁLNÍ CENOVÁ NABÍDKA !!! Směs výběrové kávy značky Illy pro použití ve vašem kávovaru. Tmavě pražená, vynikající chutě a vůně V čem spočívá jedinečnost kávy illy? - směs devíti druhů kávy Arabica - nízký obsah kofeinu

166 Kč Cena:

Illy Zrnková káva 250g dark

Káva Illy má silnou intenzivní vůni. Je směsí devíti druhů kávy Arabica. Její chuť je vyvážená a dlouho po dopití šálku Vám zůstane na jazyku.

150 Kč Cena:

Illy filter coffee 250g

Illy filter coffee 250g

Máte rádi překapávanou kávu? Illy vám vyšlo vstříc a nabízí speciální kávu vhodnou pro překapávače. Exkluzivní chuť, jednoduchá příprava. Obsah kofeinu max. 1,5 %.

179 Kč Cena:

Illy zrnková káva bez kofeinu 250g

Illy zrnková káva bez kofeinu 250g

Namelte si sami prvotřídní kávu a přitom bez kofeinu! Chcete-li si vychutnat šálek povzbuzující kávy Illy bez kofeinu, můžete si zrna sami namlít a zajistit tak maximální čerstvost a aroma. S obsahem kofeinu méně max. 0,05 %.

229 Kč Cena:

Illy mletá káva bez kofeinu 250g

Illy mletá káva bez kofeinu 250g

Mletá káva pro přípravu špičkového espressa s obsahem kofeinu méně max. 0,05 %.

179 Kč Cena:

Illy mletá káva Dark 250g

Illy mletá káva Dark 250g

PO EXPIRACI!!!

NYNÍ ZA SPECIÁLNÍ CENU !!! Tmavá káva vhodná pro přípravu espressa se silnější chutí a intenzivnějším aroma. Vychutnejte si špičkový zážitek v pohodlí domova či kanceláře. Obsah kofeinu max. 1,5 %.

169 Kč Cena:

Illy mletá káva 125g

Sleva 50 % Illy mletá káva 125g

expirace 7/2020

Mletá káva pro přípravu špičkového espressa s obsahem kofeinu méně než 1,5 %.

expirace 7/2020

49 Kč Cena:

Illy mletá káva bez kofeinu 125g

Illy mletá káva bez kofeinu 125g

Mletá káva pro přípravu špičkového espressa s obsahem kofeinu méně max. 0,05 %.

118 Kč Cena:

DOPRAVA NAD 2.000,- ZDARMA

Dopravné pomocí DPD - 79,- 

DPD s dobírkou - 99,-

Uloženka - od 33,-

Zásilkovna - od 45,-

 

 

 

 

 

Přihlášení


Zákaznický servis

737 105 155